Red Dingo Kamuflaj Yeşil Köpek Uzatma 20mm
Red Dingo Kamuflaj Yeşil Köpek Uzatma 20mm
Red Dingo Kamuflaj Yeşil Köpek Uzatma 20mm
Red Dingo Kamuflaj Yeşil Köpek Uzatma 20mm
Red Dingo Kamuflaj Yeşil Köpek Uzatma 20mm

Red Dingo Kamuflaj Yeşil Köpek Uzatma 20mm (L4-CF-GR-20)

Marka : Red Dingo
Fiyat : ₺196,41(KDV Dahil)

Red Dingo Kamuflaj Yeşil Köpek Uzatma 20 mm

❖ Red Dingo Uzatma tasmaları dostlarınızın için kullanılan uzatmalar eliniz iç  kısmına gelen yumuşak sünger dolgulu kumaştır. İç kısmının yumuşak dokulu olmasından kaynaklı eliniz zarar görmeyecektir ve köpeğinize daha hakim olma fırsatı tanıyacaktır sizlere. Tasmasının üst kısmı paraşüt ipten dokunmuştur.

❖ Ürünler, çift kat olup ip sıkı dikiş dikilerek birleştirilmesiyle meydana gelen ekstra güçlü ve sağlam tasma ürünleridir.

❖ Dokuma Uzatma Tasması için yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. Bu paraşüt ipten  dokunan kumaşlar, kötü hava koşullarına ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar

 • Belirli oranda su geçirmez  ve kopmaya karşı güçlü yapıya sahip
 • Elinizin iç kısmına gelen sünger dolgulu yer softludur.
 • 1.sınıf hakiki ipten dokunmuştur.
 • Paraşüt ipinden yapılmış kopmayan ve uzun süre kullanıma elverişli.
 • Yumuşak ve kolay kavranabilen özelliği ile pratik bir kullanım deneyimi sunar.

❖ Yumuşak dokulu tutma sapına sahip bu ürünler, zincir halkalarının kaynaklı olması nedeniyle ekstra güçlendirilmiştir. Yine tutma sapları ise antibakteriyel ve antikanserojen özellikle kumaştan yapılmıştır. Bu sayede köpek sahiplerinin sağlığına da zarar vermezler.

 • ☛ Diğer Tüm "Red Dingo Marka" Ürünleri Görmek İçin Tıklayınız.

Köpek boyun tasmalarımız birinci sınıf paraşüt ipiyle dokunur, paslanmaz çelik D-halka ve patentli tasarımı olan Kemik Toka bulundurur.

Red Dingo Kamuflaj Yeşil Köpek Uzatmanın Ürün Ölçüleri

❖ Red Dingo uzatma ürünleri dostlarınızın hakimiyetini sağlamak ve eğitimlerinde yardımcı olacak gezdirme tasmalarıdır. Birlikte yapacağınız yürüyüş ve gezintilerinizde kontrolü sağlamak için kullanılan ürünlerde antikansorejen madde içermemekte ve tamamen doğal işlenti ile işlenmiş dokumadır.

 • Red Dingo Kamuflaj Yeşil Köpek Uzatma Tasmasının Ürün Ölçüleri Aşağıda ki Tablodan İnceleyebilirsiniz…
Genişlik 20 mm
Uzunluk 110-180 Cm

❖ Üzerinde bulunan metal fırdöndü kısma köpeğinizin boynundaki tasmaya takılmaktadır. Köpek tasma ölçüleri her köpek ırkı ve kilosunda değişiklik göstermektedir. Lütfen tasma almadan önce köpeğinizin boyun çevresini veya göğüs çevresini ölçünüz ve bu ölçülere uygun gezdirme kayışı alınız.

DÖKÜM KARABİNALAR

 • Karabina kancalarımız, kendi tasarımımız ve üretimimizdir. Uzun süren araştırmalar ve teknik detaylar sayesinde pet ürünlerine, mükemmel uyum sağlamakta, sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünümüz, paslanmaya karşı yüksek dayanımlı krom kaplama ile tamamlanmıştır.

KULLANIM TAVSİYELERİ VE UYARILAR

 • Dokuma gezdirme tasması olan ürünlerimizin çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra muhakkak nemli bir bezle silinip temizlenmesi ve buna ek olarak belli periyotlarda temizliğinin yapılması ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır. 
 • Tüm gezdirme kayışı modellerimiz tamamen gezdirme amaçlı olduğundan dolayı, ASLA evcil hayvanınızı bağlama amacıyla kullanılmamalıdır. Bunun için bahçe bağlama zincirlerini kullanmanızı öneririz. 
  Bağlama Zincirlerini Görmek İçin "Tıklayınız"
 •  Ürünün üzerinde diş izlerinin tespit edilmesi, herhangi bir kesici delici alet vb. izinin bulunması, kullanıcının kendi şartları ile oluşturulmuş toka deliği vb. bulunması; kısaca ürünün üzerinde orijinali dışında modifiye ve değişiklik yapılarak kullanılması durumları, ürünü Garanti kapsamından çıkarmaktadır.
 • Ürünümüz, tamamen doğal işlenti ile imal edilen gerçek doğal iple örülmüş ürün olduğu için evcil hayvanlarınız için ısırmak, dişlemek ve kemirmek açısından gayet ideal bir ürün işlevi görecektir. Bunun için ürün kullanıldıktan ve petinizin üzerinden çıkarıp, evcil hayvanınızın asla uzanamayacağı yerlere asılmalı ve konulmalıdır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR