8 in 1 Perfect Coat Köpek Tüy Toplayıcı Tarak Large
8 in 1 Perfect Coat Köpek Tüy Toplayıcı Tarak Large
8 in 1 Perfect Coat Köpek Tüy Toplayıcı Tarak Large
8 in 1 Perfect Coat Köpek Tüy Toplayıcı Tarak Large
8 in 1 Perfect Coat Köpek Tüy Toplayıcı Tarak Large

8 in 1 Perfect Coat Köpek Tüy Toplayıcı Tarak Large (406-661509)

Marka : 8 in 1
Fiyat : ₺470,32(KDV Dahil)

8 in 1 Perfect Coat Köpek Tüy Toplayıcı Tarak Large

8in1 Perfect Coat DeShedder S, tüm küçük tüy döken köpek ırklarını nazikçe ve etkili bir şekilde tımar etmek için ideal astar fırçasıdır. Dahası, dökülmeyi %90'a kadar azaltabilir ve bu da onu evinizde daha az evcil hayvan tüyü için mükemmel bir çözüm haline getirir. Astar fırçasının kullanılması, sağlıklı ve parlak bir tüy oluşumunu destekler. 

Ergonomik, kaymaz sap, kullanımı güvenli hale getirir. Tımar sadece tüy dökme mevsiminde değil, aynı zamanda tüm yıl boyunca yapılması gerekir. Köpeğinizin tüylerinin birbirine dolanmasını ve dolayısıyla cildinin tahriş olmasını önlemek için düzenli olarak tımar edilmesi önemlidir.

8in1 Perfect Coat DeShedder S'nin nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntılı talimatlar ambalajın içinde bulunabilir. Köpeğinizin kürküne uygun şekilde bakmak hem evcil hayvanınız hem de eviniz için iyidir. S boyutunda 8'i 1 arada Perfect Coat DeShedder, tüm tüy uzunluklarındaki küçük tüy dökücü köpekler için idealdir.

  • Gevşek saçları ve astarı etkili bir şekilde çıkarmak için astar fırçası.
  • Dökülmeyi %90'a kadar azaltır.
  • Paltoyu kesmeden veya zarar vermeden nazik bakım.
  • Sağlıklı, parlak bir tüyü destekler.
  • Kullanım sırasında iyi bir tutuş için ergonomik, kaymaz sap.
  • Küçük köpek ırkları için ideal.
  • Tüm kat uzunlukları için uygundur.

Kullanım Talimatı

 En iyi sonuç için evcil hayvanın kürkü temiz ve tamamen kuru olmalıdır. 8'i 1 Arada Perfect Coat DeShedder'ı kullanmadan önce, evcil hayvanınızı fırçalayarak paspasları veya karışıklıkları çıkarın ve evcil hayvanınızın cildini inceleyin.

Evcil hayvanın kürkü tarafından gizlenebilecek yaralar, çürükler ve cilt rahatsızlıklarına bakın. Endişeniz varsa evcil hayvanınızın veterinerinden tavsiye alın. teftiş sırasında bulunan herhangi bir şey hakkında.  8'i 1 Arada Perfect Coat DeShedder'ı, enseden başlayarak ve evcil hayvanın arkasına doğru nazik hareketlerle tüylerin çıkış yönüne doğru çalıştırın.

Mide, cinsel organlar ve anüs çevresinde ekstra dikkatli olunmalıdır. Cildi sık sık kontrol ederek bir bölgeye aşırı darbelerden kaçının. fark edersen kızarıklık veya tahriş, bakım seansı için kullanmayı bırakın. En iyi sonuçlar için, aracı her seansta 10 ila 20 dakika boyunca haftada 1-2 kez kullanın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR